Vážení občané, z důvodu výstavby kanalizace v obci Trnava bude provedena plánovaná uzávěra průjezdnosti silnice kvůli překopům silnice. Tato uzávěra je rozvržena do dvou termínů.

První termín uzávěry je naplánován od pondělí 28. srpna do pátku 1. září

Druhý termín uzávěry od středy 27. září do neděle 1. října

V těchto termínech bude znemožněna průjezdnost obcí Trnava v místě překopů v Trnavě U Lipek. Znamená to, že z Podkopné Lhoty do Trnavy až po místo překopu silnice bude průjezdnost obvyklá. Tedy do kostela, na poštu, do školy i do mateřské školy v obci Trnava projedeme zcela normálně. Avšak pro průjezdnost ve směru Slušovice a dál budeme muset použít objízdnou trasu přes obec Kašava. Provoz autobusové dopravy bude omezen, ale zabezpečen malým autobusem dle zveřejněného jízdního řádu, kterým bude zabezpečována hromadná přeprava osob z obcí Trnava a Podkopná Lhota do Kašavy. V Kašavě bude přistaven pro tyto cestující standartní autobus, který je bude přepravovat do Slušovic přes Hrobice a pokračovat do Zlína. V opačném směru po trase Zlín-Slušovice a přes Hrobice do Kašavy, kde cestující přestoupí do zmíněného malého autobusu, který je přepraví do obce Podkopná Lhota a Trnava.

Ve dnech plánovaných uzávěr je na trase Trnava, Podkopná Lhota a Kašava předpoklad zvýšené hustoty provozu, proto prosím při cestách na této trase dbejte zvýšené opatrnosti.

Všechny podrobné informace ohledně náhradní autobusové dopravy jsou k dispozici na webu obce a na všech zastávkách autobusů v Podkopné Lhotě.