Sezóna 2012 SDH Podkopná Lhota

V sobotu 2.6.2012 se Sbor dobrovolných hasičů Podkopná Lhota účastnil okrskové soutěže konané v obci Všemina. Na soutěž se jednotka vypravila Avii DA 12 – A 30. Okrsková soutěž byla rozvržena na 2 disciplíny. První část tvořila štafeta na 4 x 100 m spočívající v překonání překážky okna, stěny, přenosu minimaxu a rozvinutí hadic spojeného s demonstrací požárního útoku. Královskou disciplínou byl pak samotný požární útok.

Vydařené počasí přilákalo spoustu diváků a tak nebyla nouze o příjemně nastavenou atmosféru doplněnou kvalitní organizací ze strany pořadatelů. Na následující fotografii můžete vidět vypravené družstvo SDH Podkopná Lhota a na videu níže i krátký sestřih z celé akce doprovázený zvukem.

Jména členů družstva se zobrazí při najetí ukazatelem myši na jejich tváře

 

V konečném pořadí obsadila Podkopná Lhota 6. pozici. Všichni členové družstva zasluhují velkou pochvalu za vynikající výkony. Umístění na 6. pozici bylo způsobeno technickou překážkou šroubení savic, které i přes správné spojení a dotažení přisávalo vzduch, čímž nebyla schopna požární stříkačka plně tlačit vodu do rozvinutých proudů.

Výsledková listina

1. SDH Neubuz
2. SDH Hrobice
3. SDH Březová
4. SDH Veselá
5. SDH Všemina
6. SDH Podkopná Lhota
7. SDH Slušovice
8. SDH Trnava B
9. SDH Trnava A