Vážení občané, z důvodu výstavby kanalizace v obci Trnava bude provedena plánovaná uzávěra průjezdnosti silnice kvůli překopům silnice. Tato uzávěra bude probíhat od středy 27. září do neděle 1. října

V tomto termínu bude znemožněna průjezdnost obcí Trnava v místě překopů v Trnavě U Lipek. Znamená to, že z Podkopné Lhoty do Trnavy až po místo překopu silnice bude průjezdnost obvyklá. Tedy do kostela, na poštu, do školy i do mateřské školy v obci Trnava projedeme zcela normálně. Avšak pro průjezdnost ve směru Slušovice a dál budeme muset použít objízdnou trasu přes obec Kašava. Provoz autobusové dopravy bude omezen, ale zabezpečen malým autobusem dle zveřejněného jízdního řádu, kterým bude zabezpečována hromadná přeprava osob z obcí Trnava a Podkopná Lhota do Kašavy. V Kašavě bude přistaven pro tyto cestující standartní autobus, který je bude přepravovat do Slušovic přes Hrobice a pokračovat do Zlína. V opačném směru po trase Zlín-Slušovice a přes Hrobice do Kašavy, kde cestující přestoupí do zmíněného malého autobusu, který je přepraví do obce Podkopná Lhota a Trnava.

Ve dnech plánovaných uzávěr je na trase Trnava, Podkopná Lhota a Kašava předpoklad zvýšené hustoty provozu, proto prosím při cestách na této trase dbejte zvýšené opatrnosti.

Všechny podrobné informace ohledně náhradní autobusové dopravy jsou k dispozici na webu obce a na všech zastávkách autobusů v Podkopné Lhotě.