Vážení občané, společnost Rohlík.cz začala do naší obce rozvážet nákupy. Díky tomu si teď můžete jednoduše a rychle nakoupit online a nákup Vám Rohlík.cz doveze až ke dveřím, a to i během víkendů a svátků.

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišuje se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízí ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontroluje a ručí za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina.

Jakkoliv velký je váš nákup, vynese vám jej třeba do druhého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. Objednávat si můžete i do vratných tašek.

A pokud se stane, že s ním někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdí? Potom máte jeho slovo, že vám peníze za reklamované zboží okamžitě vrátí, bez dohadování.

K tomu všemu navíc nabízí i jistá zvýhodnění pro občany, kteří to podle něj nejvíce potřebují. Má tak například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou nabízí možnost telefonických objednávek. Pro registraci a telefonní objednávky volejte 800 730 740.

Nákup si můžete vybírat na https://www.rohlik.cz/. Více informací naleznete v přiložených souborech.